تبلیغات
messi10 - نیمار : من؟ توپ طلا ؟ توپ طلا مال مسی است ....
 
messi10
God Of Football
                                                        
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : porya nadery moghadam
نویسندگان
نظرسنجی
بهترین تیم این دهه کدام است ؟


برچسبها
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

ستاره برزیلی این روزها تمام تمرکزش را روی بازیهای المپیک قرار داده ....

نیمار این روزها از لحظه لحظه زندگی اش لذت می برد. از فوتبال بازی کردن، کل کل با خبرنگاران در «میکسد زون» و بعد از آن هم از امضا دادن به هواداران، آن هم در کمال خونسردی. نیمار دیگر می داند که یک «سلبریتی» به تمام معناست و یک امضای او ، صدها هوادار تیم ملی برزیل را خوشحال خواهد کرد. او معمولا درحالی که هدفون ها را برروی گوشش قرار داده و موسیقی گوش می کند، در جمع هواداران حضور می یابد.

ستاره برزیلی دنیای فوتبال در جریان دیدار دوستانه تیم کشورش مقابل بریتانیا، بخشی از توانایی هایش را به نمایش گذاشت تا قدرت برزیل بار دیگر به دنیا یادآوری شود. نیمار در گفت و گویی اختصاصی بعد از آن بازی دوستانه به روزنامه ال موندو دپورتیوو گفت:« انگیزه های زیادی دارم تا به دهکده المپیک برسم. (روز یکشنبه این اتفاق رخ داد). چه تجربیاتی خواهیم داشت.»

نیمار جوان زیاد نتوانست به صحبتهایش ادامه دهد، چرا که او کلی دیرش شده بود ولی دربخشی از صحبهایش گفت:« وقتی که من بازی می کنم، مثل یک خواننده سبک «Pagode» که نوعی سامبا است می شوم. هیچ وقت مشخص نیست که الان قرار است من را تشویق کنند یا برایم سوت انتقادی بزنند. من باید واقع بین باشم. می دانم که تنها در صورتی می توانیم به مدال طلای المپیک برسیم که به صورت یک تیم و به صورت واحد و منسجم بازی کنیم.»

البته دیگر نیمار به این نیاز ندارد که توانایی های فوتبالی اش را به نمایش بگذارد. دیگر دوستداران فوتبال می دانند که او فوتبال ویژه ای دارد. مهمترین نکته این است که بتواند این مهارتها را در المپیک هم به اجرا بگذارد . او همیشه از راهنمایی های افرادی مثل مانو منزس، سرمربی تیم ملی برزیل یا تیاگو سیلوا کاپیتان تیمش بهره می گیرد و الان آمادگی اش را دارد تا در لندن نشان دهد که با بازی متفاوت دراروپا هم آشنایی دارد.

رویای اصلی این روزهای او، فتح مدال طلای المپیک است؛ چرا که تیم فوتبال برزیل هیچ وقت نتوانسته قهرمان بازیهای المپیک شود. او این هدف را پیش رویش قرار داده و اما کسب تو پ طلا هم برای او به منزله یک رویاست؟ نیمار در پاسخ به این سوال گفت:« من؟ نه...توپ طلا برای لئو مسی است. او بهترین بازیکن دنیاست.کسی مثل او وجود هم ندارد. من؟؟ نه..او بزرگترین بازیکن دنیای فوتبال است. در هر بازی، کارهای زیادی را خلق می کند. » و مداوم به خنده اش ادامه می دهد:« بله ، بله، توپ طلا برای مسی است. همین است .. این را همه ما می دانیم.»

نیمار با حضور در بازیهای المپیک ، بیش از پیش توجه هواداران بارسلونا را به خود جلب خواهد کرد. هوادارانی که از رابطه خوب ساندرو روسل با نیمار مطلع هستند و آینده این ستاره برزیلی را در تیم خودشان می بینند. خود نیمار هم دراین باره گفته:« این افتخار بزرگی است که هواداران بارسا بازیهای من را دنبال می کنند و مرا زیر ذره بین دارند. من برای آنکه افراد را خوشخبت کنم، فوتبال بازی می کنم.»


نوع مطلب :
برچسب ها :