تبلیغات
messi10 - لئو مسی :" بارسا رویای من را به حقیقت پیوند داد."
 
messi10
God Of Football
                                                        
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : porya nadery moghadam
نویسندگان
نظرسنجی
بهترین تیم این دهه کدام است ؟


برچسبها
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

مسی مهمان برنامه  "Day by day " بود. این مصاحبه بیشتر سوالات غیر ورزشی داشت. مثلاً ازش پرسیدن :

که توصیه ای پدر و مادرت بهت کردن:" وقتی من کوچک بودم مطالعه و تحصیل را دوست داشتم و آن ها اصرار داشتند که ادامه بدهم، مهم بود. الان، به عنوان یک بزرگسال، میبینم حق با آن ها بود، مطالعه کردن و درس خواندن خوب است."

به علاوه گفت:" شما هیچ وقت نمی دانید چه چیزی ممکن است در فوتبال اتفاق بیوفتد. همه بچه ها رویای رسیدن به بهترین سطح را دارند، اما همه نمیتوانند به آن برسند و بنابراین درس خواندن مهم است."


 از 3 یا 4 سالگی رویای فوتبالیست شدن را داشتم. این با توپ بود و همه چیزی که من میخواستم این بود که یک فوتبالیست بشوم . همه فکر من این بود که فوتبالیست بشوم. به هیچ حرفه یا چیز دیگری فکر نمیکردم. اگر من امروز این نبودم نمیتوانم تصور کنم چه میشدم. 


یکی از سوالا این بود که سرگرمیش قبل از اومدن به زمین چیه: معمولاً  موسیقی گوش میکنم و آقای دنی آلوز که گفتنی است .  ودر این مورد ادامه داد:" دنی با هر چیزی میرقصد، او بسیار خوب میرقصد. نه من اصلاً نمیرقصم، فقط موزیک گوش میکنم. همچنین اعتراف کرد که بچه ها رو خیلی دوست داره:" من واقعاً بچه ها را دوست دارم."

باز هم مسی از بارسلونا به خاط اعتمادی که به او در سن 13 سالگی کردن تشکر کرد:" من میدانم که آن ها مرا میبینند، اما من همیشه از بارسا برای کار هایی که کردند و میکنند سپاس گزار خواهم بود. آن زمان درمان من بسیار گران بود و ان ها مراقب همه چیز بودند، به من شانس بازی دادند و این چیز بسیار زیبایی بود، چون آن ها رویای من را تحقق بخشیدند." 

علاوه بر بارسا مسی در مورد یک تکیه گاه دیگه هم صحبت کرد:" کل خانواده من را حمایت کردند، اما پدرم همیشه دست من را گرفته بود و مادریزرگم اولین کسی بود که باعث شد من بازی کنم."

در آخر مصاحبه برای مسی کیک با شمع 25 آوردن، لئو شنبه 25 ساله میشه، بعد مسی شمع ها رو فوت کرد و آخرین سوال در مورد هدیش در بچگی بود:" در کودکی همیشه توپ میگرفتم. هدیه های دیگری هم میدانند اما من همیشه میخواستم به من توپ بدهند."


HAPPY BIRTHDAY


نوع مطلب :
برچسب ها : منبع Elis Leo،