تبلیغات
messi10 - مسی : از رفتن گواردیولا تعجب کردم و خیلی ناراحت شدم ؛ اصلا انتظارش را نداشتم ....
 
messi10
God Of Football
                                                        
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : porya nadery moghadam
نویسندگان
نظرسنجی
بهترین تیم این دهه کدام است ؟


برچسبها
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

لیونل مسی با انگیزه های فراوانی مقابل اکوادور قرار خواهد گرفت.
مسی ، این روزها در اردوی تیم ملی آرژانتین است و خود را برای دیدار شنبه شب تیمش مقابل اکوادور در دور پنجم رقابتهای مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل آماده می کند.

خبرنگاران فراوانی جلسات تمرینی آلبی سلسته را پوشش می دهند و روز سه شنبه 150 خبرنگار در کمپ تمرینی این تیم حاضر بودند. دراین جلسخ تمرینی بازیکنانی مثل ماریانو آندوخار و لئاندرو دساباتو و همچنین خاویر ماسچرانو و لیونل مسی هم حضور داشتند.

مسی در کنفرانسی خبری بعد از جلسه تمرینی تیمش گفت:« خوشحالم که بار دیگر در کشورم و درخدمت تیم ملی کشورم هستم. این اولین جلسه تمرینی ای است که در آن تمام بازیکنان حضور دارند. هنوزکارهای زیادی انجام نداده ایم.شنبه با اکوادور بازی داریم. اکوادور مدتهاست که تمریناتش را آغاز کرده .امیدواریم که اوضاع برایمان خوب پیش برود.»


او درادامه صحبتهایش درمورد جو حاکم براردوی البی سلسته گفت:« من بارها این را گفته ام. چه آگوئرو، چه ایگواین، و چه دی ماریا، هرکسی که در تیم و در کنار من قرار بگیرد، ما درک متقابل خوبی از هم داریم. مدتهاست که در کنار هم بازی می کنیم و مشکلی وجود ندارد. هنوز نمی دانیم که با 2 مهاجم بازی می کنیم و یا با 3 مهاجم.»

ستاره آرژانتینی معتقد است که تماشاگران ورزشگاه را پر خواهند کرد:« نمی دانستم. از این بابت خیلی خوشحال و راضی می شوم. آخرین بازی تیم ملی آرژانتین این گونه نبود و خیلی خوب است که مردم بار دیگر با فوتبال مهربان شده اند و تیم ملی کاری کرده که مردم به فوتبال نزدیک شوند . خیلی خوب است که همه ما متحدیم. »

مسی درانتظار درخشش تیمش در بازی با اکوادور است:« هدف ما در این بازی برد است. هرجور که باشد مهم نیست. بهتر است که 0-4 ببریم تا سختی زیادی نکشیم. باید سعی کنیم که دراکثر دقایق بازی کنترل توپ را دراختیار داشته باشیم. حمله کنیم و دردفاع هم خوب باشیم تا به مشکلی برنخوریم. کنترل بازی، جایگیری و رسیدن به گل زودهنگام همگی مهم و موثر است. من فکر می کنم که اکوادور جانانه مقابل ما می ایستد. آنها در آرژآنتین کار را برای ما سخت کرده بودند و آنجا هم مارا برده بودند. اکوادور هم مثل تمام حریفان دیگر، حریفی سخت است. آرژآنتین به خاطر بازیکنانی که دارد، تیمی مورد احترام بوده و هست و همین باعث می شود که وقتی تیمها به خانه ما می آیند این چنین بازی می کنند.تمام ما باید شیوه مناسبی برای بازکردن بازی را بیابیم. ما بازیکنانی داریم که می توانیم تلاش کرده و موقعیتهای فراوانی را خلق کنیم.»

او درادامه درمورد جوایز و موفقیتههای فردی گفت:« من به توپ طلا فکر نمی کنم. ازالان تا ژانویه اتفاقات زیادی مانده. هنوز بازیهای تیم ملی و کسب جامهای جدید با بارسا را پیش رو دارم.»

مسی درمورد خداحافظی گواردیولا گفت:« جانشینی فردی دیگر به جای گواردیولا کار آسانی نیست؛ به ویژه بعد از موفقیتهایی که او با تیم کسب کرده. امیدوارم که تیتو هم موفق باشد. جدایی گواردیولا مرا سورپرایز کرد. خیلی ناراحت شدم؛ چون اصلا توقعش را نداشتم. ما 4 سال خیلی زیبا را در کنار هم سپری کردیم. الان هم دوره جدیدی شروع می شود و باید به همین ترتیب این دوره را نیز ادامه دهیم.بعد  از فتح تمامی این جامها کار آسانی نداریم. من از سالیان پیش تیتو را می شناسم. گواردیولا هم این را گفته که همه ما با هم بوده ایم و حمایت خیلی خوبی درسالهای اخیر داشته ایم.»


نوع مطلب :
برچسب ها :